Walcz z żylakami skutecznie

Zastanawiasz się skąd biorą się żylaki, które ma Twoja mama i babcia? Musisz mieć na uwadze to, ze ta choroba jest uwarunkowana genetycznie. Możesz ją odziedziczyć zarówno po rodzicach jak i pradziadkach. Czy jest spowodowana? Najczęściej, wynika ona z tego, ze na żylaki pracujemy całe życie nie uprawiając sportów, źle się odżywiając i wykonując pracę siedzącą. Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, ze co 3 kobieta i co 5 mężczyzna po przekroczeniu 45 roku życia mają problem z żylakami.

Żylaki szpecą nogi

Pamiętaj, ze zaniedbując ruch i aktywność fizyczną, sam skazujesz się na żylaki. Wyglądają one bardzo nieestetycznie i oszpecają nawet najbardziej zgrabne nogi. Bardzo często, kobiety, których dotknęły żylaki, przestają nosić krótkie spodenki czy spódnice, ponieważ eksponują wtedy liczne żylaki. Zaczynają się one od drobnych pajączków na nogach i opuchnięcia kostek. Warto już na tym etapie zwrócić na takie objawy uwagę i zastosować maści na żylaki. Dają one ulgę oraz pomagają w walce z przykrymi objawami żylaków jak ból, opuchlizna i zmęczenie nóg.

Szukaj pomocy w aptece

Pomocą dla zmęczonych i spuchniętych nóg może być Cyclo 3 Fort. Leczy on wszystkie symptomy, które świadczą o możliwości wystąpienia żylaków lub wtedy, kiedy mamy już pewność, że pojawią się żylaki. Preparaty na żylaki są skutecznie nie tylko przy samych dolegliwościach z nimi związanymi, ale także w przypadku innych chorób nieprawidłowego krążenia krwi. Co więcej, Cyclo 3 Fort jest również skuteczny w leczeniu hemoroidów. Kupują więc jeden lek, mamy pomoc w przypadku kilku dolegliwości.

2 Komentarzy

  1. Ola

    mam żylaki już od 10 lat, ale nie stosowałam żadnych preparatów

  2. Zuza

    mam pracę siedzącą. Również obawiam się żylaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *